Tragiczna wydajność w grach nowy PC

Hej,
Moj kumpel zaoferował że złoży mi kompa. Wybrał części, złożył. niby fajnie.
Specyfikacja to: RTX 3060 eagle i5 12400f 16gb ram patriot viper steel 2x8gb c16 3200mhz. zasilacz 700w, dysk od samsunga podobno jeden z najlepszych na rynku.
Patrząc po yt na testy takiej konfiguracji karty+procka, ludzie np w Apexie osiągają spokojnie po 150-200 stałych klatek. CS tak jak u ciebie na filmikach, astronomiczne liczby.
u mnie od początku jest inaczej. W apexie podczas lotu statkiem mam po 40-50fps, jak odwrócę się rosną do 300. Podczas gry mam momenty gdzie mam 160-170fps, ale większośc gry fps skaczą od 80 do 120. Kingdom come deliverence odpala sie w 35fps. Warzone 30fps. Oddałem komputer do serwisu na diagnozę, panowie oznajmili że po wykonaniu x ilości benchmarków i testów wszystko im pracuję pięknie. Wykonałem optymalizacje win10, wykonałem optymalizacje karty, wykonałem optymalizacje gry, nie ma to znaczenia. Ba nawet więcej, nie ma znaczenia czy ja gry odpale na low czy na high, klatki zachowują sie tak samo. Nie wiem już co mam zrobić, na grupach/forach nich nie chciał przyjrzeć się bardziej sprawie, rzucane były różne hasła: zrób to, pokaż to, i nic z tego nie wychodziło. Włożyłem w pcta 5k, a gra mi sie tak samo jak na 3,5 letnim laptopie.

W toku

Komentarze

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Najwięcej głosów
Najnowsze Najstarsze
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze

Wszystkie prośby użytkownika:

bart
bart