REGULAMIN

 1. SkullMedia
  1. Strona skullmedia.pl [nazywana dalej Stroną] i wszystkie materiały na niej udostępnione są własnością intelektualną firmy SkullMedia.
  2. Udostępnianie jakichkolwiek materiałów ze Strony bez zgody administracji tej strony i wszystkich osób postronnych jest zabronione.
  3. Jednocześnie firma SkullMedia i administracja Strony zrzekają się odpowiedzialności za treści publikowane przez jej użytkowników.
  4. Administracja Strony zarzeka sobie prawo do usuwania treści, które uzna za niestosowne, a nawet blokowania i usuwania kont użytkowników, którzy będą nagminnie udostępniali takie treści bądź będą nagminnie łamali regulamin strony i netykietę.
 2. Strona
  1. Na Stronie zabrania się publikowania materiałów niezgodnych tematycznie z kanałem Skull na platformie YouTube.
  2. Zabrania się reklamowania innych twórców niezwiązanych z firmą SkullMedia, zwłaszcza niepowiązanych i niesprawdzonych paczek optymalizacji.
  3. Wstawianie grafik do postów niezwiązanych z tematem postu, w tym memów, nie jest dozwolone.
  4. Zakazane jest używanie wulgaryzmów.
  5. Zalecane jest użycie słownika języka polskiego w celu poprawnego wysławiania się na stronie.
  6. Traktuj innych tak, jak chciałbyś samemu być traktowany – nie obrażaj innych użytkowników, zwracaj się do nich z odpowiednim szacunkiem, staraj się zachować miłą atmosferę.
  7. Zabrania się pisania w tematyce innej, niż tematyka wątku. Do prywatnych rozmów służą konwersacje dostępne pod dymkiem.
  8. Publikowanie jakichkolwiek treści wulgarnych bądź erotycznych, “memów” naśmiewających się z nieszczęścia, cierpienia bądź śmierci innych osób, jak i innych materiałów o podobnej drastycznej bądź mocno niestosownej formie będzie karane usunięciem użytkownika ze Strony.