REGULAMIN

 1. SkullMedia
  1. Strona skullmedia.pl [nazywana dalej Stroną] i wszystkie materiały na niej udostępnione są własnością intelektualną firmy SkullMedia.
  2. Udostępnianie jakichkolwiek materiałów ze Strony bez zgody administracji tej strony i wszystkich osób postronnych jest zabronione.
  3. Jednocześnie firma SkullMedia i administracja Strony zrzekają się odpowiedzialności za treści publikowane przez jej użytkowników.
  4. Administracja Strony zarzeka sobie prawo do usuwania treści, które uzna za niestosowne, a nawet blokowania i usuwania kont użytkowników, którzy będą nagminnie udostępniali takie treści bądź będą nagminnie łamali regulamin strony i netykietę.
 2. Strona
  1. Na Stronie zabrania się publikowania materiałów niezgodnych tematycznie z kanałem Skull na platformie YouTube.
  2. Zabrania się reklamowania innych twórców niezwiązanych z firmą SkullMedia, zwłaszcza niepowiązanych i niesprawdzonych paczek optymalizacji.
  3. Wstawianie grafik do postów niezwiązanych z tematem postu, w tym memów, nie jest dozwolone.
  4. Zakazane jest używanie wulgaryzmów.
  5. Zalecane jest użycie słownika języka polskiego w celu poprawnego wysławiania się na stronie.
  6. Traktuj innych tak, jak chciałbyś samemu być traktowany – nie obrażaj innych użytkowników, zwracaj się do nich z odpowiednim szacunkiem, staraj się zachować miłą atmosferę.
  7. Zabrania się pisania w tematyce innej, niż tematyka wątku. Do prywatnych rozmów służą konwersacje dostępne pod dymkiem.
  8. Publikowanie jakichkolwiek treści wulgarnych bądź erotycznych, “memów” naśmiewających się z nieszczęścia, cierpienia bądź śmierci innych osób, jak i innych materiałów o podobnej drastycznej bądź mocno niestosownej formie będzie karane usunięciem użytkownika ze Strony.
 3. Pomoc
  1. Wszelkie zapytania o sprawy techniczne i prośby o pomoc należy kierować do odpowiedniego działu pomocy technicznej.
  2. Zanim wyślesz zgłoszenie, wyszukaj problem w internecie. 99% problemów, jakie możesz napotkać, przytrafiły się już komuś innemu i z pewnością ktoś gdzieś go już rozwiązał.
  3. Osoby posiadające status zweryfikowany na profilu są częścią administracji bądź oficjalnej pomocy technicznej. Próby podszycia się za członka administracji, oficjalnej pomocy technicznej bądź pracownika firmy SkullMedia będzie karane.
  4. Osoby zweryfikowane posiadają dobre rozeznanie w zagadnieniach technicznych, jednak żaden człowiek nie jest nieomylny i osoby te też mogą czasem doradzić błędnie. Pomyłki to rzecz ludzka, uszanujcie, że druga osoba stara się wam pomóc.
  5. Administracja, a tym samym Skull, nie odpowiada za treści umieszczane w dziale pomocy przez użytkowników bez zweryfikowanego statusu.